brązowe plamy na dłoniach

Serwis wyszukanych fraz

rafal2325

Temat: Opalamy się!!!!
...równomiernie. Generalnie polecam, efekt jest szybki i dość ładny. Ja mam jasną karnację i dziewczynom o takowej radzę oszczędność w przecieraniu, miejsce raz przetarte zostawić już w spokoju. Szkoda, że ten płyn nie jest barwiony, wtedy byłoby widać, które miejsca są nietknięte..... Aha, no i radzę założyć rękawiczki na łapki, ja tego nie zrobiłam i mimo,że bardzo dokładnie umyłam ręce, praktycznie wyszorowałam, to i tak mam brązowe plamy na dłoniach i między palcami :(
Źródło: wizaz.pl/forum/showthread.php?t=118199Temat: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!
...makijaż. ZBIORCZY!   Cytat: Napisane przez imiro (Wiadomość 14995475) moja prababcia za zycia ciagle powtarzala: nie pij dziurawca, bo dostaniesz plam na buzi. nie wiem,czy to prawda, ale na wszelki wypadek nie piję Prawda! Dziurawiec działa fotouczulająco, co może powodować plamy na skórze, słuchaj prababci ;) A propos, jak myślicie, czy brązowe plamy na dłoniach i twarzy u starszych ludzi, powszechna oznaka starości zwana przez naszych rodziców "plamami wątrobowymi" to nie są w rzeczywistości zwykłe przebarwienia od słońca?
Źródło: wizaz.pl/forum/showthread.php?t=164956Form:

Menu

rafal2325
brazowe wlosy z blond koncowkami
brązowe upławy przed okresem
brazowy sluz w polowie cyklu
 • ubg w moczu norma
 • hymny pilkarskie na komorke
 • domek narzedziowy cena
 • kotly zebiec z nadmuchem
 • indeks 540

 • Jak świat światem, rozrywka zawsze miała stokroć szersze powodzenie od wielkiej sztuki. Z domami publicznymi nigdy nie mogły konkurować panteony. Jerzy Waldorff (1910-1999)
  Gdybym powiedział Wam, że istnieje metoda dzięki której możecie stać się bogaci, sławni, osiągnąć sukces i szczęście - co byście na to odpowiedzieli?
  I na cóż nam się przyda, że będziemy mieli kiedyś majątek, skoro posiądziemy go wówczas, gdy miną najpiękniejsze lata. Molier
  Gdyby wynik wojny można było przewidzieć, żadnych by nie było. Hermann Bondi
  Naród, który posiada złe pojęcie o Bogu, ma także złe państwo, zły rząd, złe prawo. Georg Hegel